آموزش بازی فکری شعبده باز

بازی فکر شعبده بازی مناسب برای افرادی است که علاقه ای به شعبده بازی دارند با این بازی شما عصای شعبده بازی خود را در می آورید و با گفتن اجی مجی یک خرگوش را از کلاهتان در بیاورید در این بازی وقتی کارت های بازی را بر گردانید باید هر کس وسایل شعبه بازی را سریع تر نسبت به عکس کارت مرتب کند برنده بازی خواهد شد. این بازی بسیار جذاب را می توان در جمع دوستان و خانواده بازی کرد و باعث به وجود آمدن لحظات و خاطرات خوب می شود.

این بازی را می توان بین 2 الی 4 نفر بازی کرد و باعث تقویت ذهن و تمرکز شما را افزایش می دهد همچنین این بازی مناسب کودکان طراحی شده است 

محتویات جعبه بازی فکری شعبده باز

محتویات جعبه بازی فکری شعبده باز

در این قسمت از مقاله به بررسی محتویات جعبه بازی فکری شعبده باز خواهیم پرداخت:

  • کتاب راهنمای بازی
  • ·55 کارت بازی
  • ·4 دست وسایل شعبده بازی
  • 4عدد کلاه
  • چهار عدد خرگوش
  • چهار عدد فنجان
  • چهار عدد سکه
  • چهار عدد استوانه

راهنمای بازی فکری شعبده بازی

راهنمای بازی فکری شعبده بازی

این بازی را می توان بین 2 الی 4 نفره بازی کرد قبل از شروع بازی به هر بازیکن یک دست وسایل شعبه بازی می دهیم و 55 کارت بازی را در وسط بازیکنان قرار می دهیم و هر کس در نوبت خودش یک کارت را بر می گرداند و همه ی بازیکنان باید با سرعت و تمرکز بالا وسایل شعبده بازی را طبق کارت رو شده روی هم بچینند.

هر بازیکنی که سریع تر این کار را انجام دهد برنده بازی اعلام خواهد شد.

مزایای بازی کارتی شعبده بازی

بازی های گروهی، حواس پنج گانه و روحیه رقابتی کودکان را تقویت می کند. این بازی ها با رویکرد بازیگوشی خود، بسیاری از مهارت های اساسی را که پیش نیاز موفقیت در مقطع ابتدایی هستند، تقویت می کند. این مهارت ها شامل مهارت های حل مسئله می شود. حل مسئله یکی از مهارت هایی است که تاثیر زیادی در بهبود روابط اجتماعی و ایجاد اعتماد به نفس دارد.

کلام آخر

همانطور که گفتیم بازی کارتی شعبده بازی، یک بازی بسیار سر گرم کننده و مناسب برای کودکان است که مزایای بسیار زیادی دارد اگر شما هم به دنبال یک بازی فکری خوب برای کودکان خود هستید ما به شما در سایت بازی تحریر خرید این بازی را پیشنهاد می کنیم همچنین کسانی که تجربه بازی، بازی فکری شعبده بازی را دارند می توانند نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

برای خریدبازی فکری شعبده باز کلیک کنید.

hanafi