آموزش بازی بازار تبریز

برای خرید بازی فکری بازار تبریز کلیک کنید

بازی فکری بازار تبریز، حس کسبه بودن در بازار بزرگ سر پوشیده تبریز را به شما می دهد فضای این بازی بسیار شاد است این بازی علاوه بر اینکه باعث شاد شدن شما خواهد شد باعث تقویت ذهن، فکر کردن و استدلال کردن شما نیز می شود و اگر به دنبال یک بازی برای تجربه لحظات خوب و خاطره انگیز کنار خانواده و دوستان هستید حتما بازی فکری بازار تبریز را امتحان کنید.

در این بازی شما در نقش یک تاجر بازار تبریز هستید باید با دقت و هوشمندی بالا بهترین کالا را برای خرید و فروش انتخاب کنید تا بیش ترین سود را به دست بیاورید. این بازی یک بازی رو میزی است که سازندگان این بازی ایده ی آن را از بازی Corinth برداشته اند.

با اینکه بازی بازار تبریز پیچیده نیست اما در عوض به شدت نیاز به تمرکز و برنامه ریزی دارد همچنین این بازی تمرکز ذهن شما را به چالش می کشد.

محتویات بازی فکری بازار تبریز

  • 3 تاس زرد با سایز بزرگ
  • 9 تاس سفید
  • یک صفحه ی بازی
  • 100 برگ امتیازراهنمای بازی

قوانین و نحوه ی بازی فکری بازار تبریز

این بازی با تاس انداختن بازیکنان شروع می شود و کسی که تاس بزرگتری را آورد بازی را آغاز می کند و در این مرحله باید بهترین کالا ها را برای خودتان انتخاب خریداری کنید تا سود بیش تری بکنید.

در این بازی مهم ترین چیز رعایت نوبت است و اگر کسی نوبت بازی را رعایت نکند بازیکن دیگر باید او را از بازار تبریز اخراج کنند و در پایان بازیکنی برنده این بازی خواهد بود که خرید های هوشمندانه ای انجام داده و سود بیشتری را کسب کرده است.

اگر می خواهید بازی رو میزی و بازی فکری بازار تبریز خریداری کنید تا هوش و فکر خود را به چالش بکشید ما به شما بازی فکری بازی تحریر را پیشنهاد می کنیم.

برای خرید بازی فکری بازی تحریر کلیک کنید.

hanafi