گزارش نادرستی مشخصات

اونو یک بازی کارتی گروهی و هیجان‌انگیز است که می‌تواند ضمن ساعت‌ها سرگرم کردن شما، مهارت‌هایی همچون تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی را تقویت کند و قدرت حافظه‌ی شما را افزایش دهد. کارت‌های این بازی در چهار رنگ مختلف هستند و روی آن‌ها اعداد از یک تا نُه نوشته شده است. تعدادی کارت ویژه نیز وجود دارد که می‌توانند روند بازی را تغییر دهند. به هر بازیکن تعدادی کارت داده می‌شود و یک کارت وسط رو می‌شود. بازیکنان باید تلاش کنند طبق کارت رو شده زودتر از بقیه کارت‌هایشان را تمام کنند.

30,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالی

[{“name”:”نقد و برسی”,”value”:”

انواع بازی های فکری در بازار موجود هستند که هر یکی میتوانند برای یک سلیقه مورد رضایت باشند. این بازی های از قدیم الایام در میان مردم رواج داشتند و مردم با استفاده از آن ها سع میکردند که اوقات فراغت خود را پر کنند. شواهد نشان میدهد که در قوم وایکینگ ها از بازی های فکری و برد گیم برای پر کردن اوقات فراغت خود استفاده میکردند و بعد از آن نیز رومیان از بازی های مختلفی در جمع های خود بهره می بردند این نشان دهنده این است که بازیهای فکری دارای تاریخچهی جدیدی نیستند و از زمانهای خیلی قدیم که انتخابهای زیادی برای مردمان برای سرگرمی و پر کردن اوقات فراغتشان وجود نداشت بیشتر از امروز هم  از بازی های فکری استفاده می کردند. 

آموزش بازی فکری اونو

امروزه به دلیل اینکه بازی های موبایلی جای بازی های فیزیکی را گرفته اند و مردم بیشتر زمان خود را حداقل در پشت گوشی های خود صرف میکنند وقتی برای انجام بازی های گروهی و فیزیکی نماینده است و اگر کسی هم بخواهد که بازی انجام دهد با گوشی همراه خود مشغول می شود و این می تواند ضربه محکمی به به بدنه جامعه بزند به این دلیل که این بازی ها علاوه بر سرگرمی کاربرد های دیگری داشتند و باعث ایجاد صفا و صمیمیت بین مردم و ایجاد  و  گرم شدن روابط اجتماعی میشدن ولی امروز با از بین رفتن این عادت ها حتی در جمع های خانوادگی و دوستانه نیز هر کس در گوشه ای با تلفن همراه خود مشغول است و از ان استفاده میکند به همین دلیل است که روابط اجتماعی روز به روز سردتر و کمرنگ تر میشوند. از بین انواع بازی های فکری بازی های کارتی به دلایل مختلفی مانند جابجایی راحت بیشترین طرفدار را داشتنند امروزه نیز ههنوز هم به این صورت است. امروز ما در بازی تحریر قصد داریم که به یکی از جذاب ترین بازی های این دسته یعینی بازی اونو بپردازیم.

مطالب مرتبط:بهترین بازی فکری خارجی

 اونو یک بازی کارتی گروهی و هیجان‌انگیز است که می‌تواند ضمن ساعت‌ها سرگرم کردن شما، مهارت‌هایی همچون تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی را تقویت کند و قدرت حافظه‌ی شما را افزایش دهد. کارت‌های این بازی در چهار رنگ مختلف هستند و روی آن‌ها اعداد از یک تا نُه نوشته شده است. تعدادی کارت ویژه نیز وجود دارد که می‌توانند روند بازی را تغییر دهند. به هر بازیکن تعدادی کارت داده می‌شود و یک کارت وسط رو می‌شود. 

بازیکنان باید تلاش کنند طبق کارت رو شده زودتر از بقیه کارت‌هایشان را تمام کنند. اگر شما هم به این دسته  از بازی ها علاقه مند هستید و یا اینکه دوست دارید آنه8ارا تهیه کنید در ادامه با ما در بازی تحری همراه باشید چون به شما اطمینان میدهم که از این بازی شما هم لذت خواهید برد.

آموزش بازی فکری اونو

آموزش بازی فکری اونو

نحوه بازی فکری اونو به این صورت است که به هر بازیکن تعدادی کارت از 52 کارت موجود در جعبه داده می شود. سپس یک کارت را به صورت رو وسط می گذارند. در این بازی بازیکنان بایستی تلاش کنند طبق کارت رو شده زودتر از بازیکنان دیگر کارت هایشان را تمام کنند.

یکی از روش های این بازی به این صورت است که سریع تر کارت هایی که در دست داشتید را به اتمام برسانید. و سعی کنید مجموع امتیاز های شما به 500 برسد در این صورت شما برنده بازی هستید. در این بازی بازیکنان به افراد نسبت به کارت های موجود در دست هر فرد امتیاز می دهند.

مطالب مرتبط: بهترین بازی های کارتی در جهان         

بازی فکری اونو

بازی فکری اونو که محصول ایران است در دسته بازی کارتی قرار دارد. از گذشته دور تا الان بازی های کارتی محبوبیت های خاصی در میان مردم داشت. این علاقه تا الان نیز ادامه دارد و بیشتر خریداران بازی های فکری بازی های کارتی را به سایر بازی ها ترجیح می دهند.

بازی فکری اونو به صورت های دو تا ده نفره انجام می گیرند. بازی فکری اونو برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی بهترین گزینه است. این بازی برای افراد هفت سال تا 99 ساله مناسب است.

شاید برایتان جالب باشد بدانید این بازی مانند بازی هفت خبیث است اگر شما جز افرادی هستید که این بازی را بازی کرده اید به معرفی بازی اونو ندارید.

آموزش بازی فکری اونو

محتویات درون جعبه بازی فکری اونو

این بازی دارای 108 کارت است که شامل 19 کارت سبز، 19 کارت زرد، 19 کارت آبی و19 کارت قرمز که روی هر کدام از آن ها اعداد 1 تا 9 نوشته شده است.

همچنین اونو دارای هشت کارت draw، هشت کارت Reverse و هشت کارت skip که به رنگ های آبی، قرمز، سبز و زرد است. و چهار کارت wild و wild draw دارد. میان این 52 عدد کارت تعدادی کارت ویزه قرار دارد که این کارت ها در تغییر روند بازی نقش بسزایی دارند.

·   52 عدد کارت بازی 

·   دفترچه راهنما

مطالب مرتبط:آموزش بازی فکری بالماسکه

حرف آخر

در این مقاله از بازی تحریر تلاش شد کمه یکی از بهترین  معروف ترین بازی ها را در دسته بازی های کارتی را به شما معرفی کنیم و تلاش کنیم که به صورت خلاصه ولی جامع بدون اضافه گویی به بررسی این بازی جذاب بپردازیم . شما با خواندن این مطلب و معرفی این بازی می توانید تصمیم بگیرید که با این بازی علاقه مند هستید و یا خیر البته اگر این بازی نتوانست که  نظر شمارا جلب کند نگران نباشید شما می توانید با مراجعه به سایت بازی تحریر و بخش بازی فکری مراجعه کنید و ضد ها بازی فکری متنوع را در دسته های مختلفی ماندبازی های کارتی و برد گیم را پیش روی خود داشته باشید که میتوانید ویژگی های هریک را مطالعه کنید و آنها را تهیه کنید.

 همچنین می توانید با مراجعه به بخش وبلاگ میتوانید معرفی انواع بازی ها را ببینید. همکاران ما در بازی تحریر در تلاش هستند که بهترین بازی ها را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به آسانی در هر زمانی و ار هر کجا که هستید به راحتی خریداری نمایید. امید است که بتوانیم در این بار رضایت شما را جلب کنیم.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی