آموزش بازی فکری لونپوس

بازی فکری لونپوس که با نام معمای نقطه های رنگی در بین ایرانی ها معروف است و جزء بازی های فکری و بازی های پازلی محسوب می شود همچنین این بازی برای تمام سنین مناسب است و باید این بازی را به صورت تک نفره بازی کرد.

این بازی به عنوان یوگای ذهن شناخته می شود که بسیار چالش بر انگیز بوده و برای کودکان و بزرگسالان بسیار مناسب بوده و باعث تقویت هوش و مهارت های شما می شود در این مقاله به آموزش بازی فکری لونپوس خواهیم پرداخت.

محتویات بازی فکری لونپوس

محتوای بازی فکری لونپوس دارای محتوایاتی است که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.
محتوایات بازی فکری لونپوس عبارتند از:

  • یک صفحه ی دو رو از جنس پلاستیک
  • راهنمای بازی و ساخت
  • دفترچه تمرین
  • 12 عدد شکل ناهمسان
  • 41 کارت معما آسان

راهنمای بازی فکری لونپوس

راهنمای بازی فکری لونپوس

همانطور که گفتیم  بازی فکری لونپوس دارای یک صفحه دو روی بازی و  41 کارت معما آسان است که بازیکن باید با استفاده از کارت های معمای آسان، مهره ها را بر حسب عکس روی کارت می چیند و با توجه به قطعات باقیمانده بقیه صفحه را کامل می کنیم علاوه بر این بازی، بازیکن می تواند با استفاده از تمامی قطعات بازی، هرم سه بعدی را روی صفحه بازی چیدمان کند. این بازی هوش فضایی-دیداری، قدرت تطبیق و قدرت حل مساله بازیکن را افزایش می دهد. توجه داشته باشید که ممکن است رنگ قطعات درون جعبه با رنگ قطعات کارت ها متفاوت باشد. در چیدمان صفحه فقط به شکل قطعات توجه شود.

کلام آخر

بازی فکری لونپوس که جزء بازی های پازلی و جورچینی است باعث تقویت هوش می شود و برای کودکان و بزرگسالان بسیار مناسب است و می توانید این بازی را از سایت بازی تحریر تهیه کنید.

برای خرید بازی فکری لونپوس کلیک کنید.

hanafi
ارسال دیدگاه