گزارش نادرستی مشخصات

قرار است بزرگ‌ترین مسابقه‌ی شتر سواری برگزار شود و شما در نقش یکی از سران قبایل پیش‌بینی می‌کنید کدام شتر شانس این را دارد که اول از همه از خط پایان بگذرد. اما برای کسب درآمد از پیش‌بینی و پیروز شدن در بازی، تنها شانس کافی نیست. باید با دقت مسابقه را دنبال کنید و زمان‌بندی دقیقی داشته باشید. شتر سواری یک بازی بسیار جذاب خانوادگی ۲ تا ۸ نفره، همراه با مجموعه‌ی گسترده‌ای از اجزای بازی است که در سال ۲۰۱۴ عنوان بهترین بازی سال در اشپیل دس یارس، از معتبرترین جوایز در زمینه‌ی بازی‌های رومیزی، را به دست آورده است.

350,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی بازیمن

[{“name”:”بررسی”,”value”:”

بازی های فکری یکی از چیزهایی است که در تمام تاریخ به کمک انسان ها آمده است و مربوط به سال های اخیر نیست بر اساس تحقیقات و شواهد انسان ها از پنج هزار سال پیش خود را با بازی ها مشغول می کردند و احتمالات نمونه های اولیه ی بازی های فکری نیز از همان ساله ها به وجود امده است. 

وایکینگ ها بازی های فکری مختلفی داشتند که از از آنها برای اوقات فراغت خود استفاده میکردند. بازی هایی مثل تافل که در آن یکمی از بازیکنان سعی داشت مهره شاه خود را از وسط صفحه بازی به یکی از گوشه های صفحه بازی برساند و دیگر بازیکنان سعی می کردند که در این راه آن مهره را شکست دهند و مغلوب کنند و از دور بازی خارج کنند بعد از آن نیز رومیان نیز بازی های فکری زیادی داشتند که بین مردم رواج زیادی داشت و از آن ها در اوقات فراغت خود استفاده میکردند. 

بازی فکری شترسواری

بازی موریس نه نفره هم از دیگر بازی هایی است که قدمت بسیار زیادی دارد و جزو اجداد بازی دوز امروزی به شمار می آید. در این بازی هر بازیکنی که بتواند سه تا از مهره های خود را در یک خط قرار دهد میتواند یکی از مهره های حریف را به بیرون هدایت کند. بازیکنی که تنها دو مهره در بازی داشته باشد برنده است. با ظهور کامپیوتر و بازی های کامپیوتری و بعد از آن ظهور و همه گیری تلفن های هوشمند و بازی های موبایلی استفاده بازی های فکری به شکل قدیمی روز به روز کمتر و کمتر شد تا جایی که همه اوقات فراغت خود را در اینترنت و شبکه های مجازی می گذرانند و اگر هم بخواهند بازی انجام دهند به بازی های موبایلی معمولا مراجعه می کنند و این جدا از مضراتی که به سلامتی وارد می کند بلکه باعث تنهایی و گوشه گیری افراد میشود به این دلیل که یکی از مزیت های مهم بازی های فکری این بود که میتوانست افراد را دور هم جمع کند و هم زمان که اوقات فراغت بازیکنان را به شکل صحیح و مفید پر میکرد باعث شود که ارتباطات اجتماعی آنها نیز بهبود یابد و صمیمیت و محبت بین افراد ایجاد شود.

مطالب مرتبط:  بهترین بازی کارت برای تقویت حافظه                        

 ولی با کمرنگ شدن استفاده از این بازیها این روابط اجتماعی هم کم رنگ شده است. امروز ما در بازی تحری قصد داریم به یکی از بازی های جدید و زیبای فکری که میتوانید با استفاده از آن صمیمیت و محبت را به جمع های خود برگردانید. این باز یدر دسته بازی های کارتی جا میگیرد و میتوان گفت یکی از جذاب ترین بازی های این دسته است. اگر شما هم قصد خرید یک بازی جذاب را دارید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

درباره بازی شتر سواری

درباره بازی شتر سواری

بازی شتر سواری یکی از بهترین بازی ها در سبک گروهی مباشد که شما میتوانید با اعضای خانواده خود به این باز بپردازید و اوقات خوشی را با یکدیگر داشته باشید. در این بازی شما باید قدرت حدس بالایی داشته باشید تا بتوانید پیش بینی کنید که کدام یک از شتر ها زودتر به خط پایان خواهد رسید. این بازی دارای یک نسخه فوق العاده به زبان فارسی می باشد که میتواند برای شما بسیار زیبا و جذاب باشد. 

قرار است بزرگ‌ترین مسابقه‌ی شتر سواری در صحرای آفریقا برگزار شود و شما در نقش یکی از سران قبایل با استفاده از حدس و گمان باید پیش بینی کنید که کدام یک از شترها حول مخروط بزرگ، اول از همه از خط پایان می‌گذرد. این تنها شانس نیس نیست که به شما در برنده شدن در این بازی کمک میکند شما باید در مسیر بازی هوشیار باشید و ان راه به طور دقیق زیر نظر بگیرید تا بتوانید با بررسی وضعیت بازی روی شتر ها شرط بندی کنید و به این وسیله درامد زایی کنید و برای خود سود آوری کنید. بعضی از شتر ها در بازی تقلب میکنند و روی یک شتر دیگر سوار می ودر واقع حرکت شتر ها بستگی به تاسی دارد که مخروط تاس انداز می اندازد.

مطالب مرتبط: آموزش بازی فکری بالماسکه

نحوه بازی شتر سواری

در ابتدای بازی هرم را در وسط بازی قرار داده و کارت های مربوط به هرم بازی را را دسته بندی کرده و در جایگاه مخصوص کارت های هرم قرار می دهیم.در این بازی 5 شتر با رنگ های مختلف قرار دارند که با یکدیگر به رقابت میپردازند. پیشنهاد میشود که شما در طول بازی هویت شتر های خود را مشخص نکنید و اجازه ندهید که دیگر بازیکنان از آن باخبر شوند.  در این بازی فکری هر راند به این معناست که تاسی درون هرم باقی نماند و بازیکنان بتوانند از این تاس برای کسب امتیاز برای خود استفاده کنند.

محتویات جعبه بازی شتر سواری

محتویات جعبه بازی شتر سواری

 • 8 کارت مخصوص کویر
 • 40کارت بازی
 • 1 صفحه بازی
 • 50 سکه برای برنده‌ها
 • 5 صفحه برای ساخت اهرام مصر
 • راهنمای بازی camel up
 • 20 کارت پول

مطالب مرتبط: بازی فکری کارتی چند نفره            

 حرف آخر

در این مطلب از بازی تحریر به بازی زیبا و جذاب شتر سواری بپردازیم. شما میتوانید با تهیه این بازی برای فرزندانتان اوقات خوشی را برای آنها به ارمغان بیاورید همچنین یکی از بهتر است که هنگام بازی خودتان نی ز با آنها همراه شوید تا از این طریق بتوانید روابط خودتان را نیز با کودکان بهبود ببخشید. در نهایت این شما هستید با خواندن این مطلب و ویژگی های این بازی می توانید تصمیم بگیرید که این بازی مناسب کودک شما است و مناسب سلیقه آن است و یا خیر.

 اگر هم جواب این سوال خیر است نگران نباشید شما میتوانید با مراجعه به سایت بازی تحریر به صد ها بازی فکری و کارتی و برد گیم در گروه های سنی مختلف از خردسال تا بزرگسال دسترسی داشته باشید. بازی تحریر تلاش می کند که بهترین محصولات و بازی ها را با با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت برای شما فراهم کندو. امید است که بتوانیم در این را رضایت شمارا جلب کنیم.

پرسش و پاسخگروه تولیدی بازیمن

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیگروه تولیدی بازیمن