گزارش نادرستی مشخصات

بازی فکری مونوپولی بازیمن یک بردگیم پرطرفدار سبک استراتژیک برای تقویت مهارت تصمیم‌گیری و ریسک پذیری است. مونوپولی یکی از معروفترین بردگیم‌های دنیا در زمنیه هوش تجاری محسوب می شود که تقریبا با نسخه های کم و بیش مشابه در سرتاسر جهان تولید و فروخته شده است.بازی مونوپولی  برای تعداد 2 تا 6 نفر، گروه سنی 8 سال به بالا  مناسب است. و در مدت زمانی بین 40 تا 60 دقیقه بازی می‌شود.

270,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی بازیمن

بازی فکری مونوپولی یک بازی بسیار سر گرم کننده است این بازی به 20 سال پیش توسط چارلس دراو اختراع شده است که باعث ساخت ساخته شدن فکر اقتصادی در بازیکنان می شود و بازیکنان را چنان در خود غرق می کند که امکان دارد 3 الی 4 ساعت برای این بازی وقت صرف کنید و به صورت کلی متوجه نشوید شما در این بازی در نقش یک تاجر هستید که به خرید فروش املاک بپردازد و از آن ها کسب و درآمد کند.
بازی موناپولی یا رو پولی یکی محبوب ترین بازی های جهانی است که در ایران نیز بسیار محبوب است در ادامه به بررسی بازی فکری مونوپولی خواهیم پرداخت.

محتویات بازی فکری مونوپولی

محتویات بازی فکری مونوپولی

در این قسمت از مقاله به بررسی محتویات داخل جعبه بازی فکری مونوپولی خواهیم پرداخت.

 • یک صفحه بازی
 • 2 عدد تاس سفید
 • یک بسته اسکناس
 • یک تاس سرعتی قرمز
 • ۸ عدد مهره در شکل های مختلف به عنوان ژتون های بازی
 • ۲۸ عدد کارت سند مالکیت Title Deed Cards
 • ۶۶ عدد کارت شانس Chance Cards
 • ۶۲ عدد مهره هتل قرمز رنگ
 • ۲۲ عدد مهره خانه سبز رنگ
 • ۶۶ عدد کارت خزانه عمومی
 • کارت های جامعه

همه چیز درباره بازی فکری مونوپولی

در این قسمت از این مقاله به بررسی همه ی نکاتی که باید درباره ی بازی فکری مونوپولی بدانید، خواهیم پرداخت. این بازی را می توان با تعداد نفرات دو الی شش نفر بازی کرد همچنین این بازی را تمام رده های سنی می توانند بازی کنند 

این بازی جزء بازی های تخته ای، بازی فکری، بازی معمایی و بازی های دسته جمعی است که می توان این بازی را بین 20 الی 180 دقیقه بازی کرد.

آموزش بازی فکری مونوپولی

آموزش بازی فکری مونوپولی

ابتدا هر نفر یک مهره و مقداری پول از بانک دریافت می کند بازیکنان مهره های خود را در محل شروع بازی قرار می دهند و  کوچک ترین بازیکن تاس را انداخته و نسبت به تاسی که برایش آمده حرکت می کند و به خانه ای می رود اگر بخواهد می تواند ملک آن را با پرداخت پول به بانک بخرد و سند آن ملک را دریافت می کند.

بعد از خرید هر ملک، بازیکنی که وارد آن ملک شود باید اجاره را به صاحب ملک پرداخت کند و شما می توانید از آن طریق به در آمد برسید همچنین اگر تعداد بازیکنان وارد شده به ملک شما زیاد شود اجاره آن ملک چند برابر می شود و شما می توانید بیش تر درآمد داشته باشید
برای دیدن ادامه آموزش بازی فکری مونوپولی کلیک کنید.

کلام آخر

بازی فکری مونوپولی یکی از بهترین و سرگرم ترین بازی هایی است که در دنیا به شهرت بسیار زیادی رسیده است همچنین این بازی مناسب برای تمام سنین و خانواده ها است که می تواند در زمان بازی خاطرات خوبی را به وجود آورد. شما می توانید این بازی را با قیمت بسیار مناسب از سایت بازی تحریر خریداری کنید.

پرسش و پاسخگروه تولیدی بازیمن

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیگروه تولیدی بازیمن