گزارش نادرستی مشخصات

رینگ یک بازی ۲ نفره‌ی سریع، عمیق و جذابِ مبتنی بر تفکر استراتژیک است که علاقمندان به بازی‌های انتزاعی بدون شک از آن لذت خواهند برد. در این بازی که شامل ۱۰ گوی بژ، ۸ گوی طوسی، ۶ گوی سفید، ۴۹ رینگ یا حلقه و دفترچه‌ی راهنماست، هر یک از بازیکنان سعی می‌کند با پریدن از روی گوی‌ها تعدادی مشخص از گوی‌ها را تسخیر کند. موضوع اینجاست که هر دو بازیکن از همان گوی‌ها استفاده می‌کنند و صفحه‌ی بازی هم هر لحظه کوچک‌تر و کوچک‌تر می‌شود. هر تصمیمی می‌تواند تعیین‌کننده باشد و هر تله‌ای که برای حریف می‌چینید ممکن است خودتان را گرفتار کند.

92,400 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی پاپارو

[{“name”:”بررسی”,”value”:”

در دنیایی که  همه مشغول کار های خود هستند و مشغله خیلی از روابط را از آنها گرفته است هر چیزی که ما را بتواند از این فضا تنهایی دور کند قابل احترام و ارزشمند است. امروزه به دلیل این که ما وارد دنیای ماشینی شده این و مشغول فعالیت در دنیای صنعتی هستیم درست است که خیلی از کارها برای ما آسانتر شده است و خیلی از چیزهایی که در گذشته سخت بود در دنیای امروز سهل شده است برای مثال ارتباط بین افرادی که از ما دور هستند بسیار آسانتر شده و هر وقت که بخواهی با آنها می توانیم ارتباط داشته باشیم ولی همین امر نیاز باعث شده از آدم های اطرافمان دور شویم واز آنها غافل شویم و زندگی ما محدود شود به یک گوشی و دنیای اینترنت و در این بین هیچ زمانی برای برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان و عزیزان باقی نماند و روز به روز ارتباط  های اجتماعی کمتر شوند و کم کم از بین روند.

مطالب مرتبط:  بهترین بازی کارت برای تقویت حافظه                             

 همه ما در جمع های دوستانه و خانوادگی قرار می گیریم و هرکس در یک گوشه با تلفن های همراه خود مشغول هستند و کسی با یکدیگر حرف نمیزنند و حتی در این جمع ها هم ارتبازپطی برقرار نمیشود. اگر این روند ها در انسان ادامه دار شود می تواند باعث بروز اختلال های زیادی مانند اختلال پرخاشگری و اختلال گوشه نشینی و افسردگی و انواع اختلالات دیگر شود. در این بین باید تغییری در زندگی خود ایجاد کنیم که بتواند نتیجه های متفاوتی را به همراه داشته باشد. بازی های فکری میتواند یکی از این روش ها باشد که مارا از چنگال افسردگی و گوشه نشینی نجات دهد. 

بازی فکری رینگ

شما میتوانید با استفاده از بازی های فکری در جمع های دوستانه خود شور و نشاط ایجاد کنید و تلاش کنید که آن گرما و حرارت را به روابط اجتماعی آنها بازگردانید و از محو شدن آنها جلوگیری کنید. بازی های فکری انواع مختلفی دارند که میتوان در مکان های مختلفی به طریق های مختلفی از آنها استفاده کرد.  استفاده از بازی های فکری نه تنها به سال های اخیر باز نمی گردد بلکه در گذشته که تفریحات زیادی برای مردمان در اوقات فراغتشان وجود نداشت استفاده از این بازی های خیلی بیشتر استفاده میشد و مردم در تنهایی ها و مکان های عمومی از آنها استفاده می کردند. 

بازی های فکری را میتوان بر اساس ویژگی های مختلفی مانند گروه سنی و تعداد نفرات و نوع بازی اعم از بازی های کارتی و برد گیم دسته بندی کرد. امروز در بازی تحریر قصد داریم که به یکی از بهترین بازی های در این دسته یعنی برد گیم را برای ما معرفی کنیم. اگر شما هم قصد خرید یک بازی مفرح برای خودتان و جمع های دوستانه دارید باما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

درباره بازی فکری رینگ

درباره بازی فکری رینگ

رینگ یک بازی ۲ نفره‌ی سریع، عمیق و جذابِ مبتنی بر تفکر استراتژیک است که علاقمندان به بازی‌های انتزاعی بدون شک از آن لذت خواهند برد. در این بازی که شامل ۱۰ گوی بژ، ۸ گوی طوسی، ۶ گوی سفید، ۴۹ رینگ یا حلقه و دفترچه‌ی راهنماست، هر یک از بازیکنان سعی می‌کند با پریدن از روی گوی‌ها تعدادی مشخص از گوی‌ها را تسخیر کند. موضوع اینجاست که هر دو بازیکن از همان گوی‌ها استفاده می‌کنند و صفحه‌ی بازی هم هر لحظه کوچک‌تر و کوچک‌تر می‌شود.

 هر تصمیمی می‌تواند تعیین‌کننده باشد و هر تله‌ای که برای حریف می‌چینید ممکن است خودتان را گرفتار کند. بازی رینگ یک بازی فکری در سبک استراتژیک هستند که بر اساس طرحی از بازی زارت ساخته شده است و شباهت بسیار زیادی به بازی ریورسی دارد پیش ما باید مانند این دو بازی باید سعی کنید که کنترل بازی را در دست بگیرید . در این بازی باید بدانید که چه مهره ای را در کجا از بازی به کار ببرید. در این بازی هر بازیکن با استفاده از همراه مهره ها سعی میکند که رینگ های بازیکن مقابل را حذف کند و با حذف هر یک از مهره صفحه بازی رفته رفته کوچکتر می شود و کسی برنده است که بتواند یک تعداد خاصی از مهره های بازی را به دست آورد. 

مطالب مرتبط: آموزش بازی فکری بالماسکه

این بازی میتواند باعث تقویت مهارت‌هایی مانند طراحی استراتژی قوای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری در بازیکنان  می‌شود. این بازی محدودیت سنی زیادی ندارد و هر انسان بالای هشت سال تا بزرگسالان می تواند این بازی را انجام دهد و مهارت های استراتژیکی خود را به چالش بکشد ولی بهتر است که کودکان خود را نیز در این بازی دخیل کنید تا آنها نیز بتوانند از چالش ها و جذابیت های این بازی بهره مند شوند و مهارت های آنها نیز تقویت شود.

روش بازی فکری رینگ

این بازی ۴۹ رینگ دارد که با استفاده از الگوی موجود در راهنمای بازی چیده شده و یک شش ضلعی را تشکیل می‌دهد. در اوایل بازی هیچ گویی به هیچ بازیکنی تعلق ندارد و بازیکنان سعی میکنند که ازیکن یکی از گوی‌ها را در نوبت خود روی رینگی در صفحه بگذارد و از صفحه بازی رینگ آزاد را خارج کند یا اینکه یک یا چند گوی را برنده شود.

محتویات جعبه بازی رینگ

محتویات جعبه بازی رینگ

  • ۸ گوی طوسی
  • ۱۰ گوی بژ
  • ۴۹ رینگ
  • ۶ گوی سفید
  • دفترچه راهنمای بازی

مطالب مرتبط: بازی فکری کارتی چند نفره                             

حرف آخر

امروز در این مقاله از بازی تحریر تلاش کردیم که بازی جذاب و مفرح رینگ را برای شما معرفی کنیم. شما میتوانید با خواندن ویژگی هایی که تر این مطلب برای شما ذکر شد انتخاب کنید که آیا این بازی مناسب شما و سلیقه شما است و یا خیر. البته شما میتوانید بجز یکی از این بازی ها صد ها بازی مختلف در دسته های مختلفی مانند بازی های کارتی و برد گیم و… را خریداری نمایید. بازی تحیر همیشه در تلاش است که جذاب ترین بازی ها را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید. امید است که بتوانیم رضایت شما را در این زمینه جلب کنیم.

پرسش و پاسخگروه تولیدی پاپارو

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی پاپارو