آموزش بازی فکری زبون زد

بازی فکری زبون زد یک بازی بسیار زیبا و مهیج است که برای کودکان بالای 8 سال طراحی شده است از مزیت های این بازی برای رده سنی بالای 8 سال می توان به افزایش سرعت عمل و تمرکز کودکان اشاره کرد همچنین این بازی بسیار سرگرم کننده بوده و انتخاب مناسبی برای سرگرم کردن کودکانتان است. بازی فکری زبون زد بین 2 نفر صورت می گیرد.

محتویات بازی فکری زبون زد

در این قسمت از مقاله به بررسی بیش تر محتویات بازی فکری زبون زد خواهیم پرداخت

  • ماسک آفتاب‌پرست 2 عدد از جنس پلاستیک 
  • زبان برق‌آسا 2 عدد
  • لب پلاستیکی 4 عدد
  • کارت هدف 10 عدد
  • کارت بازی 10 عدد
  • جا کارتی 10 عدد

سناریو بازی فکری زبون زد 

در این بازی شما در نقش یک آفتاب پرست هستید و به وسیله زبان جهنده ای که دارید اهداف مشخص شده را با زبان ضربه بزنید با این کار سرعت عمل و مهارت های حرکتی شما افزایش می یابد در این بازی یک داور وجد دارد که کارت ها را بر می زند و در جای مخصوص خود قرار می دهد.

آموزش بازی زبون زد

آموزش بازی زبون زد

بازی فکری زبون زد یک بازی رو میزی است که به سرعت عمل بسیار زیادی نیاز دارد. در آغاز بازی ابتدا باید ماسک های آفتاب پرست را آماده کرده و آن را در صورت خود بزنید.
همچنین قبل از بازی باید یک داور را برای خود انتخاب کنید تا کارت های بازی را برای شما بر زده و در جای مناسب خود قرار دهد..

بعد از اینکه بازیکنان آماده بازی شند داور کارت ها را در جای خود قرار می دهد و 10 کارت را در دست خود قرار می دهد. بازیکنان باید در سر جای خود قرار بگیرند و آماده شنیدن شروع از طرف داور باشند.

داور نام کارت های هدف  را با صدای بلند  اعلام می کند تا بازیکنان با زبانشان به آن ضربه بزنند و بازیکنی که سریع تر بتواند زبانش را بر روی کارت برند آن کارت به عنوان امتیاز به او داده می شود و باید کارت ها را به او بدهد و داور باید به این مسئله دقت داشته باشد که کدام بازیکن سریع تر زبانش را به کارت زده است.

بعد از تمام شدن دور داور کارت ها را برداشته و کارت های جدید را می چیند و دور بعدی مسابقه به همین منوال ادامه پیدا می کند و با تمام شدن کارت ها بازی نیز به پایان می رسد.

در این بازی برای ضربه زدن به کارت ها باید منتظر اعلام داور باشید در غیر این صورت امتیاز منفی به شما تعلق می گیرد و سپس بازی ادامه پیدا می کند.

خرید بازی فکری زبون زد

بازی فکری زبون زد جزء بازی های کارتی و بازی های رو میزی است که برای رده سنی بالای 8 سال مناسب است و اگر می خواهید این بازی را با تعداد بازیکنان بیش تر انجام دهید می توانید به صورت نوبتی از ماسک ها استفاده کنید همچنین شما می توانید این بازی را از سایت بازی تحریربا قیمت مناسب خریداری کنید

برای خرید بازی فکری زبون زد کلیک کنید.

hanafi