گزارش نادرستی مشخصات

بازی اشکنک به منظور آشنایی بیشتر با فرهنگ ایرانی و با محوریت ضرب المثل های شیرین فارسی که برگرفته از آداب و رسوم ایرانیان هست طراحی شده ، تا گامی مثبتی باشد در معرفی و ارتقا ادبیات و فرهنگ غنی کشور عزیزمان ایران شما در این بازی با 250 ضرب المثل ایرانی کاربردی و روزمره در غالب ادا بازی ، پرسش و پاسخ ، کارت های تصویری ، معما و چیستان آشنا می شوید که بعد از یادگیری می توانید آنها را در مکالمه های روزمره به کار برده و لذت ببرید

175,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی کتابک

[{“name”:”نقد و برسی”,”value”:”

بازی های فکری همان چیزی است که همه ما امروز با توجه به تغییر شرایط اجتماعی  و در حجم عمد تر در غیر شکل سبک زندگی مان ایجاد شده است به آن نیاز داریم. با گسترش اینترنت و فضای مجازی دیگر وقتی برا معاشرات و وقت گذراندن با دوستان و آشنایان باقی نمانده است و هرکسم وقتی اوقات فراغتی پیدا میکند ترجیح می دهد آن را در گوشی خود بگذراند و از گفت و گو ها و فعالیت های اجتماعی دوری میکنند.

مطالب مرتبط:بهترین بازی فکری خارجی

 این باعث میشد که افراد روز به روز در کنج عزلت خود فرو روند و این عمل سبب میشود که افراد دچار بیماری و اختلال روحی شوند و به مرور زمان این افسردگی و اختلالات را درون آنها به وجود آورد و این سبب افسردگی کل جامعه خواهد شد. تفریح های ما هم امروزه به صورت مجازی صورت میگیرد و اگر فرد وقت خود را در شبکه ها اجتماعی تلف نکند نهایتا دیگر اگر بخواهد از بازی های فکری استفاده کند نسخه مجازی آن را استفاده کند که قطعا این تغییری در میزان ارتباطات فرد و بهبود وضعیت روانی آن داشته باشد. 

 امروز در این مطلب از بازی تحریر قصد داریم که به یکی از بهترین بازی های فکری که در ایران تولید و عرضه شده است بپردازیم. بازی اشکنک که با ورود خود سال های اخیر به باز توانست که نظر منتقدان و بازیکنان را به سمت خود جلب کند و این بازی در گروه بازی های کارتی قرار میگیرد و یکی از بهترینهای این دسته به شمار می رود.بازی اشکنک به منظور آشنایی بیشتر با فرهنگ ایرانی و با محوریت ضرب المثل های شیرین فارسی که برگرفته از آداب و رسوم ایرانیان است طراحی شده ، تا گامی مثبتی باشد در معرفی و ارتقا ادبیات و فرهنگ غنی کشور عزیزمان ایران شما در این بازی با 250 ضرب المثل ایرانی کاربردی و روزمره در قالب ادابازی ، پرسش و پاسخ ، کارت های تصویری ، معما و چیستان آشنا می شوید که بعد از یادگیری می توانید آنها را در مکالمه های روزمره به کار برده و لذت ببرید. اگر شما نیز به این دسته از بازی ها علاقه مند هستید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. 

مطالب مرتبط: بهترین بازی های کارتی در جهان

بازی فکری اشکنک

بازی فکری اشکنک

بازی کارتی اشکنک که این بازی دو تا شش نفره مناسب سنین هشت سال به بالا است. هدف از این بازی آموزش آداب و رسوم ایرانی ها است که شما می توانید با بازی کردن این بازی با کودکان خود آن ها را با فرهنگ و آداب و رسوم ایرانیان آشنا کنید. هدف طراح این بازی معرفی و ارتقاء ادبیات و فرهنگ بسیار زیبای ایرانیان است. چرا که یکی از بهترین راه های شناخت چیز های مهم بازی با آن موضوع است. این بازی از نوع بازی های آموزشی است.

بازی کردن یکی از راه هایی است که می توانید کودکان را به آموزش و فراگیری بهتر مطالب دعوت کنید از این رو پکیج بازی فکری اشکنک بهترین راه برای آشنا کردن کودکان با فرهنگ و ادبیات کهن ایران است.

محتویات درون بازی فکری اشکنک 

در بازی فکری اشکنک 250 ضرب المثل ایرانی وجود دارد که هر یک از این ضرب المثل های ایرانی به صورت های ادا بازی، پرسش و پاسخ، معما، چیستان، کارت های تصویری یادگیری های ضرب المثل ها را برای شما عزیزان آسان می کند.

از جمله دیگر محتویات درون بازی فکری اشکنک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کتاب ضرب المثل
 • دفترچه 
 • صفحه بازی
 • 6 عدد مهره 
 • 105 عدد کارت پرسش
 • 18 عدد کارت تصویری
 • 15 عدد کارت ادا بازی
 • 8 عدد کارت طلایی 

مطالب مرتبط: بهترین بازی فکری خنده دار                      

روش بازی، بازی فکری اشکنک

دلیل نامگذاری این بازی به نام اشکنک از یک ضرب المثل معروف که بازی اشکنک داره سر شکستنک دارد برگرفته است. در این بازی شما شاهد کتابی هستید که در آن بیش از 250 عدد ضرب المثل ایرانی وجود دارد که بازیکنان با پاسخ گویی و حدس زدن ضرب المثل ها از طریق معما، چیستان، ادا بازی و.. از امتیازات کارت ها برخوردار می شوند.

در بازی فکری اشکنک تعداد 18 عدد نیز کارت تصویری وجود دارد که بایستی با تشخیص آن ها از امتیاز کارت ها برخوردار شوید. هر چه تعداد امتیازات بیشتر باشد سریع تر به خانه پایانی خواهید رسید و همچنین برنده بازی خواهید شد. فراموش نکنید که هشت عدد کارت طلایی نیز در این بازی وجود دارد که با به دست آوردن هر یک از آن ها می توانید سریع تر به خانه پایانی برسید.

 

حرف آخر

امروز در بازی تحریر تلاش کردیم که به یکی از بهترین بازی های فکری که در سال های اخیر وارد بازار شده است  تولید کشور عزیز خودمان ایران است بپردازیم. در سال های اخیر ایران در زمینه تولید بازی های فکری پیشرفت بسیاری کرده است و بازی   های زیادی در این مدت وارد بازار شده اند شما اگر به این دسته از بازی ها علاقه مند باشید میتوانید به قسمت وبلاگ سایت بازی تحریر مراجعه کرده و معرفی انواع بازی ها در دسته های مختلف را مشاهده نمایید و اگر هم که این باز مورد توجه شما قرار نگرفت از اینجا می توانید چند بازی مورد علاقه خود را پیدا کنید. 

شما می توانید با مراجعه به سایت بازی تحریر صد ها بازی فکری را در دسته های مختلف بازی های کارتی و برد گیم و …. را در بهترین برند ها و با بالاترین کیفیت و  بهترین قیمت از هر کجا که هستید خریداری نمایید و درب منزل خود دریافت نمایید. همکاران ما در بازی تحریر تلاش میکنند که بهترین بازی ها را برای شما عزیزان گرامی به ارمغان بیاورند امید است که بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

پرسش و پاسخگروه تولیدی کتابک

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیگروه تولیدی کتابک