بهترین بازی فکری خنده دار

در دنیای امروز که همه از یکدیگر دور شده اند بازی های فکری یکی از راههایی است که میتواند باز هم گرما را جمع های دوستانه بازگرداند و اوقات خوشی را برای افراد ایجاد کند. هر یک از این بازی ها  در دسته های مختلفی مانند کارتی و گروهی و تک نفره و برد گیم جا می گیرند و هریک اهداف مختلفی را دنبال میکنند برای مثال بعضی از آنها صرفا سعی می کنند صرفا سرگرم کننده باشد و بیشتر آنها تلاش میکنند در کنار سرگرم کننده بودن آموزنده نیز باشند. 

بهترین بازی فکری خنده دار

در کنار همه انان یکی گروه دیگر بازی هم هستند که تلاش میکنند کنار اموزشی بودن و سرگرم کننده بودن بتوانند خنده را هم به روی لبان بازیکنان خود بیاورند. ما امروز در بازی تحریر قصد داریم به این دسته از بازی ها بپردازیم. اگر شما هم دوست دارید که یک بازی سرگرم کننده خریداری نماید که اوقات شادی را برای شما ایجاد کند تا آخر این مقاله با ما همراه باشید

مطالب مرتبط:آموزش بازی فکری بالماسکه

بازی فکری رئیس قبیله

بازی رئیس قبیله یکی از  مفرح ترین وجذاب ترین بازی هایی است ک شما می توانید آن را با کودکان و خانواده خود انجام دهید. این بازی جذاب با قوانین ساده ای که دارد بسیار شبیه بازی منچ و مار و پله بوده البته این بازی داستان محور است و این یکی از عوامل است که جذابیت این بازی را به شدت بالا میبرد.

بازی فکری رئیس قبیله

 در این بازی هر بازیکن که به عنوان یکی از نماینده های هر یکی از قبایل است در این بازی با دیگر نماینده ها به رقابت می پردازد و سعی می کنند که زودتر از رقیبتان و قبل از غروب به خط پایان برسند. کی از بازی هایی که این بازی را با بازی مثل منچ و مار و پله متفاوت می سازد این است که در بازی هایی مثل منچ و مارپله اسن تاس است که حرکت بعدی شما را مشخص میکند این بازی رئیس  قبیله شما کارت دارید و از آنها استفاده کنید.

محتویات بازی فکری رئیس قبیله

محتویات  جعبه بازی فکری رئیس قبیله شامل موارد زیر است:

 • 45 کارت
 • راهنمای بازی
 • 12 آدمک
 • 2 حلقه ی طلسم
 • یک برد گیم

داستان بازی استراتژیک رییس قبیله

رئیس قبیله هر سال قبیله ها را کنار هم جمع می کند تا بر سر، سرپرستی جنگل با یکدیگر رقابت بکنند. هر قبیله جنگجویان ماهری را به میدان می فرستد تا در این نبرد شرکت کنند. هر قبیله جایگاهی برای آغاز بازی برای خود دارد. زمانی که مبارزان در جای خود می ایستند، جادوگر جنگل که یکی از اعضای جنگل است دستور می دهد تا بازی را شروع شود هر قبیله ای که به خط پایان بازی برسد سرپرستی جنگل را بر عهده خواهد گرفت و پیروز این مسابقه تلقی می شود.

بازی فکری اشکنک

بازی فکری اشکنک

 یکی دیگر باز بازی های مفرح و جذابی که برا کودکان بسیار مفید می باشد بازی فکری اشکنک است. این بازی هدف دارد که آداب رسوم و فرهنگ ایرانی را با استفاده از بازی و در روند آن به بازیکن ها خود بیاموزید و آن هارا بیشتر با این فرهنگ غنی اشنا کند. همه افراد بالای هشت سال میتوانند از این بازی استفاده کنند و از آن لذت کافی و وافی را ببرند. این بازی باعث میشود که کودکان بیشتر با ادبیات و فرهنگ کشور عزیزمان آشنا شوند. بهتر است البته خانواده و والدین و بزرگسالان هم در کنار کودکان این بازی را انجام دهند که هم صمیمیت را میان خانواده ها بیشتر کند و هم اینکه روند یادگیری را برای کودکان آسان تر و کند.

مطالب مرتبط:بهترین بازی فکری خارجی

 روش بازی فکری اشکنک

این بازی شامل 250 ضرب المثل ایرانی است که شما باشید با استفاده از ادابازی، پرسش و پاسخ، معما، چیستان، کارت های تصویری بتواند ضرب المثل های مورد نظر را حدس بزنید. در این بازی 18 کارت امتیاز وجود دارد که با حدس زدن ضرب المثل ها میتوانید از امتیاز کارت ها بهره مند شوید البته در این بازی کارت طلایی هم وجود دارد که میتوانید با سریعتر رسید به خانه آخر از ان استفاده کنید.

محتویات درون جعبه  بازی فکری اشکنک 

در بازی اشکنک 250 ضرب المثل ایرانی وجود دارد که شما میتوانید در روند بازی با استفاده از ادا بازی، پرسش و پاسخ، معما، چیستان، کارت های تصویری این ضرب المثل ها را به راحتی یاد بگیرید. اگر بخواهیم که به صورت دقیق تر نگاهی به درون جعبه بازی فکری اشکنک بیندازیم خواهیم دید که این بازی شما ملی این موارد است:

 • 8 عدد کارت طلایی 
 • 18 عدد کارت تصویری
 • کتاب ضرب المثل
 • صفحه بازی
 • 6 عدد مهره 
 • دفترچه 
 • 105 عدد کارت پرسش
 • 15 عدد کارت ادا بازی

حرف آخر

در این مطلب از بازی تحریر سعی کردیم به چند تا از مفرح ترین و بهترین بازی های فکری که میتواند شما آن را با تهیه کنید و با خانواده و کودکان خود استفاده کنید تا بتوانید با هم اوقات خوشی را پیش رو داشته باشید البته قابل ذکر است که اینها فقط بخشی از هراران بازی فکری است که شما میتوانید در جمع های خانوادگی و دوستانه  با یکدیگر استفاده کنید و اوقات خوشی را برای خود به ارمغان بیاورید.

مطالب مرتبط: بهترین بازی های کارتی در جهان

 شما میتوانید با مطالعه این مطلب و ویژگی های ذکر شده هر یک از بازی ها میتوانید تصمیم بگیرید که کدام یکی از این بازی ها برای شما مناسب است و با سلیقه شما مطابقت دارد. اگر شما نتوانستید کع از بازی های معرفی شده در این مطلب انتخاب کنید نگران نباشید. زیرا می توانید با مراجعه به سایت بازی تحری صد ها بازی فکری در دسته های مختلفی مانند بازی های کارتی و برد گیم و در گروه های سنی مختلف خردسالان تا بزرگسالان را پیش رو داشته باشید و از آنجا با مطالعه ویژگی های دقیق برای هر کدام نوشته شده است تصمیم بگیرید.

 همکاران ما در سایت بازی تحریر تلاش میکنند که همیشه بهترینها را برای مشتریان عزیز خود به ارمغان بیاورد تا آنها بتوانند بروزترین بازی های دنیا را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به آسانی از هر کجا که هستند و در هر زمانی به آسانی خریداری نمایند. امید است که بتوانیم رضایت شما را در این را جلب کنیم.

hanafi
ارسال دیدگاه