بهترین بازی کارتی دو نفره

بازی های فکری انواع مختلفی دارند که  میتوانند بار جمع های گوناگون با شرایط سنی مختلف و تعداد نفرات مختلف کاربردی باشند و بتوانند شرایط گوناگون از آنها استفاده کرد. این باز یهارا میتوان با نفرات مختلفی انجامک داد که در بازی های مثل مافیا این تعداد نفرات به 15 نفر هم میرسد ولی بعضی از موارد ما نیاز داریم که با نفرات کمتر این بازی ها را انجام دهیم زیرا همیشه شرایط برای جمع کردن تعداد نفرات بالا وجود ندارد. 

 مطالب مرتبط:بهترین بازی فکری خارجی

امروز ما در بازی تحریر قصد داریم که به بهترین بازی های فکری دو نفره بپردازیم و شمرا با چند تا از بهترین این بازی ها آشنا کنیم. اگر شما هم قصد خرید بازی های فکری دو نفره دارید و یا اینکه به صورت کلی به این دسته از بازی ها علاقه مند هستید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید زیرا به شما اطمینان میدهم که این مقاله برای شما مفید خواهد بود و از آن لذت خواهد برد.

بازی فکری لینک قاصدک

بازی فکری لینک قاصدک

 این بازی یکی از بازی های فکری دونفره جذاب است که در سطح بین الملل طرفدار دارد و مسابقات رسمی برای آن برگزار می شود. این بازی قوانین بسیار آسانی دارد که یادگرفتن آن را بسیار آسان میکند و به همین دلیل است که کسانی که این بازی را تازه یاد می گیرند حس میکنند که بازی اسان است در یک کلام میتوان گفت که این بازی را میتوان یاد گرفت ولی قطعا بازی کردن آن آسان نخواهد بود. 

قوانین بازی فکری لینک قاصدک 

● در بازی فکری لینک مهره‌ها نمیتونن پرش داشته باشد.

● در صورتی میشه چن خونه رو باهم روی صفحه بازی طی کرد که اون خونه ها بدون مهره باشند.

● اگر بازیکنی امکان حرکت براش وجود نداشت بازیکن رقیب باید به حرکت خودش ادامه بده تا مسیر بازی برای بازیکن مقابل آزاد بشه.

● اگر هیچ کدام از بازیکن ها نتونستن حرکتی انجام بدن و مهره‌ای رو جابه‌جا کنن به این معنی هستش که بازی تموم شده و باید ستونهای جمع شده هر بازیکن را شمرده و هرکس دارای بیشترین تعداد ستون جمع شده باشد برنده بازی فکری لینک است .

● در آخر بازی و هنگام شمارش ستون‌ها اگر تعداد ستون های پنج تایی مساوی بود سراغ ستون های چهار تایی هر بازیکن روی صفحه بازی میریم و اون رو میشماریم و الی آخر …

 مطالب مرتبط: بهترین بازی های کارتی در جهان

بازی فکری بلاک آس ۲ نفره

بازی فکری بلاک اس به گفته بسیاری از بازیکنان و هم منتقدان یکی از جذاب ترین بازی های فکری استو. این بازی نسخه چهار نفره نیز دارد که میتوان آن را نیز خریداری نمایید ولی ما در اینجا قصد داریم که به نسخه دونفره این بازی بپردازیم. هر راند این بازی حدود 30 دقیقه طول میکشید و بازیکنان بالای هفت سال می تواند این بازی را انجام دهند.

جوایز و افتخارات 

·       نامزد MinD-Spiele Preis 2011 

·       جایزه بین المللی گیمر 2006 – استراتژی کلی: دو نفره 

·   2006 Golden Geek نامزد بهترین بازی رومیزی 2 نفره 

·   2005 ژاپن بردگیم جایزه بهترین بازی ژاپنی نامزد 

بازی فکری فکر برتر

بازی فکری فکر برتر

بازی فکر برتر یک بازی در سبک معمایی است که به صورت دونفره انجام میشود و در این بازی حریف شما باید سعی کمند که مهره هایی را که در پشت صفحه بازی چیده شده است را حدس بزند د

 بازی فکر برتر یک بارزی

محتویات جعبه بازی فکری فکر برتر

·  یک صفحه بازی سوراخ دار

·  ۱۹۲ مهره رنگی در ۸ رنگ مختلف

·  مهره سیاه کوچک ۳۰ عدد و مهره سفید کوچک ۳۰ عدد

·  یک دیواره مخفی کننده

جنس تمامی قطعات موجود در جعبه، پلاستیکی می باشد. صفحه فکر بکر با ابعاد ۳۵ * ۱۵ و طول دیواره مخفی کننده آن نیز ۷ سانتی متر است. مهره های رنگی فکر برتر در ۸ رنگ مختلف بوده که به تعداد کافی در بسته بندی است.

اتللو ۸ در ۸ فدراسیونی

اتللو ۸ در ۸ فدراسیونی

بازی اتللو یکی از بازی هایی است که پیشینه بسیار زیاد یدارد و در کشور های مختلف بار ها نسخه های مختلف ابداع شده ایت و سالانه مسابقات حرفه ای زیاد در سراسر جهان برگزار می شود.نسخه معرفی شده این بازی نسخه فدراسیونی و حرفه ای ان است. این بازی قوانین ساده ای دارد و یادگیری آن بسیار آسان است.

مونوپولی

بازی مونوپولی یک بازی فکری است که میتواند هوش اقتصادی شمارا به چالش بکشد و آن را تقویت کند. این بازی با نفرات دو الی شش نفر میتواند بازی کرد و همینکه بازیکنان بالای هست سال باشند برای این بازی کافی خواهد بود.

 مطالب مرتبط: بهترین بازی فکری خنده دار

محتویات بازی فکری مونوپولی

 • یک صفحه بازی
 • 2 عدد تاس سفید
 • یک بسته اسکناس
 • یک تاس سرعتی قرمز
 • ۸ عدد مهره در شکل های مختلف به عنوان ژتون های بازی
 • ۲۸ عدد کارت سند مالکیت Title Deed Cards
 • ۶۶ عدد کارت شانس Chance Cards
 • ۶۲ عدد مهره هتل قرمز رنگ
 • ۲۲ عدد مهره خانه سبز رنگ
 • ۶۶ عدد کارت خزانه عمومی
 • کارت های جامعه

حرف آخر

 در این مقاله از بازی تحریر تلاش کردیم که چند تا از بهترین بازی های دونفره که شما می توانید با یک نفر دیگر خود را سرگرم کنید و اوقات خوشی را برای خود و همراهتان به ارمغان بیاورید. در این مطلب سعی شد تا جایی که امکان داشت از بهترین بازی های دونفره را برای شما معرفی کنیم ولی قطعا تعداد این بازی های مهیج بیشتر از این است که بتوانید در یک مطلب کوتاه همه آن هارا نام ببریم به همین دلیل شما میتوانید با مراجعه به سایت بازی تحریر انواع بازی های فکری دو و چند نفره را مشاهده کنید و اگر هم نتوانستید بازی مورد علاقه خود را از این مطلب انتخاب کنید.

می توانید به قسمت وبلاگ سایت بازی تحریر مراجعه کرده و معرفی دسته بازی های مختلف را در اینجا مشاهده نمایید و از بین آنها انتخاب کنید. همکاران ما تلاش کرده اند که بهترین بازی های فکری را در انواع دسته های بازی های کارت و برد گیم و …. در دسته های مختلف سنی از کودک تا بزرگسال را گرد هم آوردند تا بتوانید با بالا ترین کیفیت و در بیشترین تنوع محصولی و مناسب ترین قیمت محصولات خود را انتخاب کنید. امید است که توانسته باشیم رضایت شما را جلب کنیم.

hanafi