وبلاگ

آموزش بازی فکری تردست

آموزش بازی فکری تردست

بازی فکری تردست جزء بازی هایی است که شور و هیجان بسیاری را به بازیکنان انتقال می دهد این بازی یک بازی چهار نفره و دو نفره است و هدف از این بازی بالا بردن تمرکز و سرعت عمل بازیکنان است. این بازی محصول گروه تولیدی بازیتا است این بازی به صورت دو مدل به بازار عرضه شده است که نوع اول این بازی چهار نفره و نوع دوم آن دو نفره است این بازی مناسب کودکان با رده سنی 7 تا 10 سال است.
آموزش بازی فکری پانتومیم

آموزش بازی فکری پانتومیم

اگر می خواهید یک بازی مفرح را با خانواده و دوستان خود تجربه کنید ما به شما بازی پانتومیم را پیشنهاد می کنیم که حتی کسانی که این بازی را انجام نمی دهند و تماشگر هستند از این بازی لذت می برند. پانتومیم جزء بازی های جمعی شاد و مفرح است که طرفداران زیادی دارد.
آموزش بازی بازار تبریز

آموزش بازی بازار تبریز

بازی فکری بازار تبریز، حس کسبه بودن در بازار بزرگ سر پوشیده تبریز را به شما می دهد فضای این بازی بسیار شاد است این بازی علاوه بر اینکه باعث شاد شدن شما خواهد شد باعث تقویت ذهن، فکر کردن و استدلال کردن شما نیز می شود و اگر به دنبال یک بازی برای تجربه لحظات خوب و خاطره انگیز کنار خانواده و دوستان هستید حتما بازی فکری بازار تبریز را امتحان کنید.
آموزش بازی بزنگاه

آموزش بازی بزنگاه

این بازی توسط گروه تولید بازی های فکری بازیتا ابداع شده است که 2 الی 9 نفر می توانند در این بازی بازی کنند و همزمان با هم رقابت می کنند. در هر بسته از این بازی یک زنگ و 90 کارت وجود دارد که این کارت ها به سه بخش تقسیم شده اند رنگ، شکل و شماره ی های کارت. همچنین این بازی برای گروه سنی 9 سال به بالا توصیه می شود.
آموزش بازی التاسیکو

آموزش بازی التاسیکو

به شما اطمینان می دهم که فوتبال مسئله ی بالا تر از مرگ و زندگی است اگر می خواهید با چند تاس در خانه حس و حال فوتبال را داشته باشید پس بازی التاسیکو را به شما پیشنهاد می کنیم که می توانید فوتبال را به صورت سریع، ساده و سبک تجربه کنید.
آموزش بازی فکری اونو (uno)

آموزش بازی فکری اونو (uno)

گاهی اوقات یک دسته کارت آن قدر سرگرم کننده است که ممکن است چندین ساعت به بازی بپردازین در بازی های کارتی خبری از صفحه ی چوبی بزرگ و مهره های بازی و تاس نیست اما بازی های کارتی هم می توانند مثل آن ها جذاب باشند و در عین حال ساده و یادگیری آن ها بسیار راحت است یکی از این بازی های جذاب و سرگرم کننده بازی فکری اونو است که می توانید با خانواده و دوستان خود بازی کنید این بازی را می توانید به صورت آنلاین هم تجربه کنید.
گورو هاسه‌گاوا خالق بازی Othello

گورو هاسه‌گاوا خالق بازی Othello

داستان شگفت انگیز و جذاب خالق بازی فکری اتللو. روایت یک ایده بچه‌گانه که تبدیل به یک موفقیت بزرگ تجاری در گستره‌ای به اندازه کل دنیا شد ؛ کمتر کسی حداقل نام بازی پرآوازه و محبوب اتللو را نشنیده است.
آموزش پیشرفته بازی ریورسی Reversi و بازی اتللو Othello

آموزش پیشرفته بازی ریورسی Reversi و بازی اتللو Othello

در این قسمت یک معرفی تمام و کمال درباره بازی فکری اتللو همچنین بازی فکری ریورسی خواهیم داشت. و بحث آموزش و آنالیز حرفه‌ای آنها را پیش خواهیم برد. لذا برای گیرایی بیشتر این مطلب نیاز به کمی آشنایی با بازی های اتللو و ریورسی میباشد اما چون آموزش به صورت کامل و ساده بیان شده  بازیکنان مبتدی هم میتوانند از آن بهره ببرند.
تاریخچه و فراز و نشیب‌های یک بازی ۵۰۰۰ ساله | بازی اتللو یا ریورسی؟

تاریخچه و فراز و نشیب‌های یک بازی ۵۰۰۰ ساله | بازی اتللو یا ریورسی؟

گورو هاسه‌گاوا ( Goro Hasegawa ) کسی است که خاستگاه بازی ریورسی مرسوم در اروپا را ژاپن و قدمت آن را ۵۰۰۰  ساله می‌داند. با این حال این فقط چیزی شبیه یک فرضیه است. در ادامه بیشتر این قضیه را بررسی خواهیم کرد.
درباره شرکت عالی تحریر پارسیان Panter

درباره شرکت عالی تحریر پارسیان Panter

شرکت پنتر از برندهای شناخته شده و پرطرفدار بازار نوشت افزار است ؛ که توانسته با تولید محصولاتی هم رده با نوشت افزارهای تاپ دنیا ؛ امکان رقابت با برندهای مختلف ایرانی و حتی خارجی را برای خود به وجود بیاورد و بتواند در این عرصه موفق هم عمل کند.